Yönetim Kurulu

Adnan ERDAN – Yönetim Kurulu Başkanı
07.03.1952 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Mezunu olan Sn.Adnan ERDAN, 11 yaşında başladığı çalışma hayatı içinde Muhasebe mesleği ile iştigal olduktan sonra, 1975 yılında Sn.Fikret ÇETİN ile Tapaş Koll.Şti’ni kurarak 1985 yılına kadar İnşaat taahhüt işleri ile çalışma hayatına devam etmişlerdir. 1986 yılından itibaren Bantaş Bandırma Ambalaj San.ve Tic.A.Ş.’ye ortak olarak Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmeye devam etmektedir.
 
Fikret ÇETİN – Yönetim Kurulu Üyesi
30.07.1950 tarihinde Balıkesir’de doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Mezunu olan Sn. Fikret ÇETİN, mezuniyet sonrası Alarko Holding bünyesinde çalışarak 1975 yılında Sn. Adnan ERDAN ile Tapaş Koll.Şti.’nin kurucu ortağı olarak inşaat taahhüt işleri ile iştigal olduktan sonra, 1986 yılından bu yana Bantaş Bandırma Ambalaj San.ve Tic.A.Ş.’nin ortağı olarak Yönetim Kurulu Üyeliği devam etmektedir.
 
Muammer BİRAV – Yönetim Kurulu Üyesi
13.05.1966 tarihinde Manyas’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra, Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünde yapan Sn. Muammer BİRAV, 1992 yılından bu yana Bantaş Bandırma Ambalaj San.ve Tic. A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliğine devam etmektedir.
 
Metehan Yılgör – Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi
1972 Doğumlu olan Metehan Yılgör Hacettepe Üniv. İstatistik bölümünden mezun olduktan sonra Uludağ Üniv. Yüksek Lisans Marmara Üniversitesinde Doktorasını yapmış ve halen Bandırma 17 Eylül Üniversitesinde Doçent olarak görev yapmaktadır.
 
Cüneyt Hamdi YAMAN – Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi
02.01.1969 Bandırma doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakülte mezunu olup, 1990 yılından günümüze serbest muhasebeci olarak çalışmaktadır. Bandırma da ikamet etmektedir.